Skip to content Skip to footer

Pre kliniku pohybovej medicíny Sportmed sme zabezpečovali správu ich sociálnych sietí na platformách Facebook a Instagram. Naša práca zahŕňala vytváranie grafických prác a príspevkov, ktoré mali za cieľ posilniť ich prítomnosť a angažovanosť na týchto platformách.

Riešenie: V našej práci sme sa sústredili na pravidelné plánovanie obsahu, tvorbu originálnych grafických prác a príspevkov, ktoré boli prispôsobené štýlu a hodnotám kliniky Sportmed. Každý príspevok bol navrhnutý tak, aby zaujal ich cieľovú skupinu, poskytoval hodnotné informácie o ich službách v oblasti pohybovej medicíny a podporoval interakciu a angažovanosť od ich fanúšikov a klientov.

Výsledok: Správa sociálnych sietí pre kliniku Sportmed pomohla zvýšiť ich online prisotnosť a povedomie o ich odborných službách. Grafické práce a príspevky, ktoré sme vytvárali, prispeli k vyššej úrovni interakcie s fanúšikmi a klientmi, čo umožnilo klinike upevniť svoju pozíciu ako špecializovaného poskytovateľa pohybovej medicíny na sociálnych médiách.

Správa sociálnych sietí pre Sportmed

Pre kliniku pohybovej medicíny Sportmed sme zabezpečovali správu ich sociálnych sietí na platformách Facebook a Instagram.

KlientSportmedDátum2023 - dodnesShare