Skip to content Skip to footer

SEO optimalizácia

Zviditeľnenie na správnom mieste 

S pomocou najnovších SEO techník a analýzy konkurencie sa zameriavame na získanie vyšších pozícií vo vyhľadávačoch, čím zabezpečíme, že vaša stránka bude na správnom mieste vtedy, keď ju budú potenciálni zákazníci hľadať. 

Ako optimalizujeme?

Texty

Pri optimalizácii textov sa sústredíme na tvorbu kvalitného obsahu, ktorý priláka pozornosť návštevníkov a zodpovedá ich potrebám a záujmom. Optimalizujeme text pre vyhľadávače, čím zlepšíme viditeľnosť a hodnotenie vašej stránky.

Kľúčové slová

Výber správnych kľúčových slov je „kľúčovým“ prvkom pre úspešnú SEO optimalizáciu. Preto analyzujeme relevantné kľúčové slová pre vašu oblasť podnikania a zabezpečíme tým, že vaša stránka bude nájdená vo vyhľadávačoch presne vtedy, keď ju budú zákazníci hľadať.

Popisky

Dôležitou súčasťou sú meta popisky, ktoré pomáhajú vyhľadávačom pochopiť obsah stránky a zobrazovať relevantné informácie vo výsledkoch vyhľadávania.

Náš SEO proces

Krok 1
Stratégia a plánovanie

skúmame technický stav vašej webstránky, jej obsah a konkurenčné prostredie, zmapujeme cestu k víťazstvu pomocou nepriestrelnej stratégie SEO

Krok 2
Akcia

pustíme sa do realizácie SEO stratégie šitej na mieru

Krok 3
Transparentnosť

pravidelne vás informujeme o pokroku prostredníctvom mesačných reportov 

radi vám poradíme

Kontaktujte nás

Spokojní klienti sú najlepším dôkazom kvality našej práce.
S radosťou a oddanosťou pracujeme na tom, aby sme splnili ich očakávania a pomohli im dosiahnuť ich ciele. Ich úspechy sú naším úspechom, a preto sa snažíme poskytnúť nielen vynikajúce služby, ale aj osobný prístup a starostlivosť o každého klienta.

    O akú službu máte záujem?